PAYLAŞ
Kurumsal Hizmetler ~ Sosyal Medya, Reklam ve Danışmanlık

SOSYAL MEDYA

YÜKSEK KATMA DEĞER SAĞLAYAN ÇÖZÜMLER

Yakın zamana kadar telefon, sms ya da e-posta yolu ile iletişim kurardık. Bugün hızlı mesajlaşma servisleri, mobil uygulamalar ya da video görüşmeler ve tabii ki internete bağlı olduğumuz sürece sosyal ağları kullanıyoruz. Bu değişimin tamamı iletişimi yeniden tanımlıyor. Sosyal medya çağında etkili iletişim kurabilmek adına onun kurallarını anlamamız ve uymamız gerekiyor.

hedef kitleye direkt ulaşın

Sosyal Medya Pazarlama
Google Reklamları

Daha fazla müşteriye ulaşın
Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir. Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google sayesinde hepsi mümkün.

Sosyal Medya Pazarlama
Google Alışveriş Reklamları

Ürünlerinizi Ürün Listeleme Reklamlarıyla Tanıtma
Ürün Listeleme Reklamları, satışa çıkarılmış her ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, başlık, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza veya işletme adının eklenmesine olanak tanır.

Ürün Listeleme Reklamları
Belirli bir aramayla alakalı bir dizi ürün gösterir. Reklamlar, Google Arama'da (metin reklamlardan ayrı olarak), satışa sunulan ürünleri görüntüleyen ve bu ürünlere bağlantı veren Google Arama Ağı iş ortaklarına ait web sitelerinde ve Google Alışveriş'te kendi kutularında görünür.

Sosyal Medya Pazarlama
Facebook Reklamları

Firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye imkanı
Facebook’un eşsiz demografik hedefleme (ülke/şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı) seçenekleri sayesinde sadece nitelikli hedef kitleye reklam yapın. Dilediğiniz kişiye dilediğiniz saatte ulaşın.Üstelik Yaş, cinsiyet, takım hatta ilişki durumuna göre hedefleme yapın.

Hedefi facebook reklamları ile 12'den vurun!
Doğru hedeflemeyle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırırsınız.

Sosyal Medya Pazarlama
Youtube Reklamları

Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebilme
Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube'da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.

Yeni müşteriler kazanın
YouTube'da reklam yayınlamaya başlayın, Video reklamlarla sonuç alabilirsiniz. Web sitenize daha fazla kullanıcı çekin, marka bilinirliği oluşturun ve satışlarınızı artırın.

Sosyal Medya Pazarlama
Gmail Reklamları

E-posta kullanan kişilere en doğru ulaşabilirsiniz
Google’ın e-posta hizmeti olan Gmail kullanıcılarının hesap ekranlarında gördükleri en üst ve sağ sütünda yer alan reklam alanlarına reklam verilebilmektedir.

Örneğin rakip marka ve websitelerinin isimlerini anahtar kelime olarak ekleyerek, göndermiş oldukları e-posta bültenlerini okuyan kişilere kendi reklamınızı gösterebilme imkanı sağlayabilirsiniz.

Real Time Web Analytics