PAYLAŞ
Kurumsal Hizmetler ~ Kurumsal Kimlik, Tasarım ve Baskı Çözümleri

TASARIM VE BASKI

ÖZGÜN TASARIMLAR VE KURUMSAL BASKI ÇÖZÜMLERİ

Başarılı bir marka imajının oluşturmanın ilk adımı markanın ismiyse ikincisi de kurumsal kimliğidir. Kurumsal kimlik, markanın kim olduğunu tasarımla somutlaştırır ve onu insanların beğenisine sunar. İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, markanın değerlerini, kişiliğini görsel bir bütünlük içinde dış dünyaya yansıtan tasarımdır.

MARKANIN İMZASI

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir.
Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir.

Kurumsal kimlik tasarımı içinde; amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

Grafik Tasarımı

Renklerin anlam kazandığı tasarımlar
Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Baskı Çözümleri

Size sunabileceğimiz ürün ve hizmetler
- Katalog, Dergi, Broşür, El ilanı, İnsert,
- Antetli kağıt, Diplomat Zarf, Buklet zarf,
- Kartvizit, Şeffaf kartvizit ve Plastik kartvizit
- Bloknot, Küpnot, Defter, Spiralli defter, Ajanda
- Fatura, İrsaliye, Sürekli form, Tediye makbuzu
- İpli karton çanta, Cepli dosya, Sunum dosyası, Teklif dosyası
- Tepsi altlığı, Davetiye, İmsakiye, Etiket, Afiş, Magnet, Oto paspas, Taksit kart

Real Time Web Analytics