PAYLAŞ
Kurumsal Hizmetler ~ Web Tasarım, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri

BİLİŞİM

BİLİŞİM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal web site tasarımından online satış ve pazarlamaya ve özel yazılım geliştirmeye kadar işletmenizin bilişim sistemleri ve yazılım altyapısı ihtiyacını A'dan Z'ye karşılayabilecek kurumsal yazılım çözümlerimiz ile verimlilik artışı sağlayarak zaman kazandıran geri dönüşümlü katma değerli çözümler sunuyoruz.

SIRADIŞI VE ÖZGÜN TASARIMLAR

Web Site Tasarımı

Kurumsal ve yönetilebilir web siteleri
Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde tüm dünyaya duyurmanızı sağlamaktadır.

İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır.

E-Ticaret, B2B, B2C ve C2C

Sürekli konuşutuğumuz bu kısaltmalar ne anlama geliyor?
E-ticaret denildiğinde akla internetten alışveriş yapmak geliyor; ama tabi ki e-ticaret bu kadar da basit değil. Online alışveriş yapmanın farklı çeşitleri var. Bunlar;
Business to Business (B2B)
- Üretici firma ile toptancı arasındaki yada toptancı ile perakendeci arasındaki e-ticaret.
Business to Consumer (B2C)
- Şirket ürünlerini internet üzerinden tüketiciye satar.
Consumer to Business (C2B)
- Tüketiciden şirkete e-ticarette, tüketiciler mallarını şirketlere satıyorlar.
Consumer to Consumer (C2C)
- Tüketiciden tüketiciye e-ticaret, üçünücü bir parti aracılığıyla alım-satım yapabiliyorlar.
Business to Employee (B2E)
- Bu ağda şirketler, çalışanlarına özel olarak ürün ve hizmet sunuyor.

Özel Yazılım Çözümlerimiz

Size sunabileceğimiz ürün ve hizmetler
- Online Ön Muhasebe Çözümleri
- Online Teklif, Sipariş ve Satış Yönetimi
- Online Fotograf Studyosu, İş ve Süreç Takip Çözümleri
- Online Bitki Üretim, Analiz ve Tedarik Otomasyonu
- Online Öğrenci Yurdu Aidat ve Yurt Yönetim Çözümleri
- Online Aidat ve Tahsilat Çözümleri
- İsteğe Özel Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hizmetleri

Değerlendirme ve Raporlama
Ziyaretçi Analizi ve Dönüşüm

Ölçemezseniz, düzeltemezsiniz
Ziyaretçilerinin aksiyonlarını değerlendirerek kendini güncel verilere göre en iyi şekilde yenileyen yönetim politikalarının belirlenmesinde bir çok kapsamlı araç ve teknikler kullanılmaktadır.

Uçtan uca ince detaylar ile yapılan analizler, online pazarlama faaliyetlerine doğru yön verebilmek için elde edilen verileri, varsayım ve olasılıklar ile mevcut yapının daha iyi bir noktaya gelmesi, yeni hedefler ve tekniklerin belirlenmesi, pazar ve müşterilerin arz talep ilişkilerinden yönetim politikasına kadar birçok verinin süreç içerisinde oluşarak "yenilenebilir satış pazarlama modeli" nin geliştirilebilmesinde etkin rol üstlenmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

SEO: Search Engine Optimization
Arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerde arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlemleri kapsamaktadır.

Kişiler tarafından yapılan aramalara karşı arama motorları tarafından sunulan sonuçlar, belirli bir algoritma ve sistem üzerinden sıralanmaktadır. Arama motorlarında belirlenmiş kelimelerde arama yapan kişilere; çalışma yapılan sitenin sonuç listesinin üst sıralarında çıkarılması için yapılan işlemlerin tamamına SEO adı verilmektedir.

Online Müşteri Hizmetleri Desteği
Nitelikli Personel Desteği

Proje bazlı destek
Belirli süreler arasında gerçekleşmesi muhtemel projeleriniz için planlamadan iş geliştirmeye kadar ihtiyaç duyacağınız tüm alanlarda nitelikli personel desteği hizmetimiz sayesinde bilişim ve yazılım alanında profesyonel bir şekilde çözümler üreterek işletmelerin sonuca odaklanmasına yüksek ivme kazandırmaktadır.

Sözleşmeli nitelikli personel desteği
Aylık ve yıllık olarak, rutin bilgi sistem altyapınızın güvenlik, yedekleme, bakım ve onarım gibi teknik işlemlerin yapılarak problemsiz bir şekilde sürekliliğin sağlanması amacı ile çeşitli analizler yapılarak olası aksamaların önüne geçilerek daha verimli bir bilgisayar ağında mevcut işlerinize devam etmeniz için ideal bir çözümdür.

Nitelikli işbaşı personeli desteği
Firmaların bilgi sistem birimlerinin kesinlikle bünyesinde barındırması gereken teknik / mühendis personellerin tarafımızdan sağlanarak işletmelerde işbaşı yaptığı destek modelimizdir. İşletme; eğitim, yönetim ve insan kaynakları alanlarında tüm kontrollerin tarafımızca yapılarak daha düşük maliyetler ile çözüm odaklı daima kendini yenileyen ve geliştiren bir destek ekibine sahip olmuş olur.

Real Time Web Analytics